מתלבט/ת?? מתלבטת?
להתאים לך לימודים זה המקצוע שלנו

בחר/י נושא להצגת פרטים נוספים
מה את/ה רוצה לעשות בחיים?
איזה מקצוע הכי מתאים לך? איזה עבודה תאפשר לך למצות את הכשרונות שלך, להגיע לרמת חיים רצויה וגם לקום בבוקר עם חיוך?
מה כדאי לך ללמוד?
איזה מסלול לימודים לבחור? אילו נושאים ותחומים כדאי לשלב זה עם זה? האם יש לך מידע על אפשרויות הלימודים הקיימות? מה מרוויחים מהלימודים?
איפה תלמד/י מה שמתאים לך?
באיזה מוסד אקדמי לבחור? אוניברסיטה? מכללה? מהם תנאי הקבלה? האם צריך להשלים בגרות? ללמוד במכינה? האם כדאי לגשת לפסיכומטרי? האם לשפר את יכולות הלמידה לפני הלימודים באוניברסיטה?
איך לבחור?
איך תחליט מבין כל האפשרויות מה מתאים לך? איך למצוא את המקצוע שגם יעשה לך את העבודה?
יצירת קשר ליעוץ

יעוץ והכוונת לימודים - עד להחלטה

רוצה לדעת מה מתאים לך לעשות בחיים?

לא יודע מה ללמוד וקשה לך להחליט?

מתלבט בין כמה אפשרויות?

יעוץ אישי בשיטת בתיה שנהר - שיטה מקצועית שפותחה על סמך נסיון של שנים ואלפי מתייעצים. מטרת היעוץ היא למצוא מקצוע שמתאים לך לפי הנטיות המקצועיות והכישורים שלך. השיטה כוללת בתוכה אלמנטים שונים, ביניהם מבחנים, הבודקים עד כמה חשובים לך היבטים כמו עניין בעבודה, הצלחה ורמת חיים גבוהה. שיטת בתיה שנהר מאפשרת לנו למצוא את המקצוע המתאים לך ביותר.

תקבל יעוץ לימודים במגוון מסלולים - לפי ההתלבטות שלך, החל ממסלולי יעוץ מקוצרים ועד למקיפים. המסלולים כוללים יעוץ אישי בבחירת המקצוע המתאים לך, וגם - אתה מקבל את כל ההכוונה והמידע הדרושים לך: מהו המקצוע, איפה לומדים אותו, מהם תנאי הקבלה ועוד.

תחליט מה ללמוד תוך מספר שבועות - במסלולים המקיפים תעבור אבחון נטיות מקצועיות. תקבל מידע מפורט בכתב לגבי האפשרויות העומדות בפניך, כולל בדיקות אם ואיזה השלמות אתה צריך לעשות לקראת הלימודים. כמו-כן תקבל יעוץ לימודים צמוד וליווי מקצועי עד קבלת ההחלטה לגבי המקצוע המתאים לך וגם אחריה.

אתה מוזמן לפנות אלינו - לפני ההחלטה על לימודים כאשר אתה מחפש כיוון בתחילת הדרך, או לאחר שהתחלת ללמוד מקצוע מסויים ואתה מבין שהוא לא בשבילך. אצלנו תקבל יעוץ מקצועי ואישי שיכוון אותך למקצוע המתאים לך ביותר, יעזור לך להגיע להחלטה, וילווה אותך גם אחריה.

הגיע הזמן להחליט! צור קשר לקבלת יעוץ והכוונת לימודים מקצועית

שנהר: יעוץ והכוונת לימודים, תכנון קריירה , אסטרטגיות למידה, קורסים והרצאות