03-9331888 
איך לבחור?
מקצוע ולימודים
איך לבחור?
מקצוע ולימודים
סיימת את התואר - מה עכשיו?


איך לשלב בין תחום הלימודים שלי והמקצוע?
האם כדאי לי ללמוד תחום נוסף?
האם כדאי לי ללמוד תואר שני?
למה המעסיקים לא פונים אלי וקורות החיים שלי נותרים ללא תגובה?

מה לעשות עם התואר שלמדת
רבים פונים אלינו, לקראת סיום התואר הראשון, או לאחר סיום הלימודים, מה עושים עם התואר? יש מקצועות כמו רפואה או הנדסה, שהלימודים בתואר מכוונים בצורה ברורה לעיסוקים ספציפיים, אולם, יש מסלולי לימוד רבים לתואר ראשון, בהם אין עיסוק ספציפי בתום התואר הראשון. לכן, לקראת סיום התואר הראשון, או אחרי סיומו, רבים שואלים – מה עושים עם התואר?
כמו כן, לעיתים בוגרי התואר יודעים מהו העיסוק בדרך כלל, אולם אינם מעוניינים לעבוד בו ומחפשים אפשרויות אחרות לעבודה ולקריירה, על סמך התואר שלמדו. במקרים אלו מומלץ להתיעץ ולבדוק: מהם המקצועות המתאימים לך ביותר?

לעבוד או ללמוד תואר שני
האם התואר שלמדת מאפשר לך לעבוד במקצועות המתאימים לך? אם כן, מה טוב ואם לא - אילו תוספות עליך להוסיף כדי להגיע למקצוע. ניתן להשלים את החסר על ידי הכשרה נוספת, כמו לימודי תעודה או לימוד תואר שני במסלול מתאים. נבדוק יחד את כל האפשרויות, כולל האפשרות שאינך מעוניין ללמוד, בגלל "עייפות" מהלימודים או בשל סיבות אחרות ונציע לך דרכי פעולה.

לסיים את הלימודים ולהתחיל את הקריירה
בתהליך היעוץ לאחר התואר, נכוון אותך למקצוע המתאים לך, נמליץ לך היכן לעבוד ובאילו משרות, כיצד לנסח קורות חיים אטרקטיביים למעסיקים. נציע לך מה ללמוד, במידת הצורך. נמליץ אילו צעדים עליך לעשות כדי להתחיל קריירה מוצלחת המתאימה לך. אתה מוזמן לפנות אלינו לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ.
כל הזכויות שמורות לשנהר הדרכה ויעוץ ללימודים.