03-9331888 
שינוי מקצוע
איך לבחור קריירה מחדש
שינוי מקצוע
איך לבחור קריירה מחדש
שינוי מקצוע - אל תתלבט לבד


רוצה לשנות מקצוע? ממש זקוק לשינוי?
מרגיש שלא מיצית את עצמך?

לעיתים מצבים של שינוי מקצוע נכפים מבחוץ בשל משבר כלכלי או שינוי אירגוני, ולעיתים בוחרים לעשות שינוי מתוך רצון למימוש עצמי. רבים חוששים משינוי מקצוע בשל אי-הוודאות הרבה הכרוכה בו. יחד עם זאת שינוי מקצוע עשוי להיות הזדמנות להגשמה עצמית ולהכנסה גבוהה יותר.

אצלנו בשנהר - הדרכה ויעוץ ללימודים תקבל תהליך יעוץ "שנתפר" לפי הצרכים שלך, תוך התחשבות ביכולות, במגבלות, בנסיון שלך ובמצב המשק. אצלנו תגיע להחלטה עניינית לגבי שינוי המקצוע. נלווה אותך ונתמוך בך לאורך תהליך השינוי, נעזור לך להתמקד ולהתמיד בכיוון המתאים לך.

הייעוץ מתבצע בתהליך הכולל:
סקירת העיסוקים הקודמים, בדיקת יכולות, כישורים והעדפות.
בדיקת אפשרויות של לימודים, קורסים והשתלמויות.
העלאת אפשרויות עתידיות, תוך שימת דגש על יכולות, כישורים והעדפות מחד ואפשרויות התעסוקה מאידך.
שקלול הפרמטרים הרלוונטיים עבורך וקבלת החלטה על ידך, בסיוע צמוד שלנו.

הגיע הזמן להחליט על שינוי מקצוע! צור קשר לקבלת יעוץ, הכוונה ותמיכה 
מה אומרים עלינו?

ברצוני להודות לך על הליווי המקצועי והנעים בתהליך לשינוי קריירה שעברתי ב'שנהר'. קיבלתי תובנות חשובות, עידוד והעצמה. הליווי שלך איפשר לי לעשות את השינוי...מתוך אמונה בעצמי וביכולות שלי...בזכות התהליך שעברתי ב'שנהר' התקבלתי לתפקיד חדש ומאתגר, שתואם את היכולות ותחומי העניין שלי. אני ממליצה בחום לכל מי שמתלבט או מרגיש תקוע-לא להסס ולפנות אליכם לקבלת ייעוץ מקצועי


שרית
מגייסת משאבים ומנהלת פרויקטים, חברה ממשלתית

הגעתי לבתיה כשידעתי להגיד דבר אחד בודאות- שאני לא יודעת... הגדולה שבייעוץ עם בתיה היתה היכולת שלה לשאול את השאלות הנכונות ולפתח בשיח המעמיק... הודות לנסיונה חשפה אותי לעולם פיתוח ההדרכה שם אני מוצאת סיפוק אדיר והמון הנאה.
אני יכולה להמליץ בפה מלא על תהליך הייעוץ שאינו מתפשר, מאוד אישי ומקצועי.


עדן
אחראית על פיתוח הדרכה בחברת היי טק

כבר בשיחתנו הראשונה חשתי כי יש על מי לסמוך וכי ישנו אדם מקצועי ביותר אשר ילווה אותי יד ביד בתהליך "החיפוש העצמי". וכך עברו להן פגישה אחר פגישה כאשר בתיה שואלת שאלות מנחות, מעבירה שאלונים, חוקרת, מתעניינת כמו גם תומכת. היה לי ברור כי אני נמצאת בידיים הנכונות אשר יספקו לי תשובות.


שירין
רכזת ספרות ורכזת מעורבות חברתית
ממליצים נוספים 
למכתבי תודה והמלצה מלאים 
כל הזכויות שמורות לשנהר הדרכה ויעוץ ללימודים.